TIKSLAS – pasitelkiant jausmą kurti tai, kas patiks žmonėms, pažadins pasitenkinimo, ypatingos patirties, komforto ar humoro jausmą. Svarbiausia, kad žmogus savo aplinkoje jaustųsi gyvas.

EMOCIJA – didelis postūmis mano darbe. Kurdama dažniau naudoju natūralias ir ergonomiškas organiškas formas. Tai impulsas iš gamtos. Juk gamtoje vyrauja laukinė simetrija, kurioje nerasi stačių kampų... Šiuolaikiškame pasaulyje žmogus vis dažniau prisimena savo ir gamtos prigimtinį bendrumą.

SPALVA – tai didžiulė galia, stipriai veikianti žmogų. Spalva man ypač svarbi. Gyvenau Afrikoje, kur nėra pilkos spalvos. Viduržemio jūros turkio, raudonosios žemės terakota, žydinčių mimozų geltona įskiepijo drąsos jausmą. O dabar tai padeda pozityviai pasipriešinti šiandienos pilkumui ir moraliai pasenusiam minimalizmui, kuris šiandien tėra begalinis tobulai pailgų stalų rinkinys. Džiaugiuosi, kad daugumai tai nebetinka. Žmogus ieško jausmo ir grožio.

GROŽIS – visiška vidaus ir išorės pusiausvyra. Žiūrėdama į Marko Rothko paveikslą, matau ištapytą paviršių. Tačiau po juo slypi tikroji reikšmė, idėja, kurią tapydamas turėjo M. Rothko. Tą patį galima pasakyti apie kiekvieną žmogų. Visi turime veidus, bet vyksmas mumyse yra kita, nematoma, paslėpta dalis.Todėl grožis nėra paviršutiniškas. Namų dizaino srityje svarbu per daug neįsismaginti kuriant estetines formas, kurios visai neturi turinio. Vieni daiktai yra perdaug funkcionalūs, tačiau jiems svetimas žmogiškumas, jausmingumas ar grožis. Kiti daiktai labai gražūs, bet neatlieka savo funkcijos. Grožis atsiranda tik tada, kai abi pusės subalansuotos.

APIE MANE
– Taikomosios dailės mokslai Vilniaus Dailės Akademijoje
– Socialiniai mokslai Vilniaus Gedimino Technikos Universitete
– Moksliniai tyrinėjimai „Inovacijų Lietuvos tekstilėje“ ir „Unikaliųjų verslų vadybos“ temomis.

– Darbas vienoje stambiausių Lietuvos lengvosios pramonės įmonėje
– Darbas prekybos, reklamos sritys
– Parodų koordinavimas ir apipavidalinimas
– 10 metų patirtis interjerų projektavimo srityje
– Projektai Lietuvoje ir užsienyje
– Meniniai projektai parodose Lietuvoje ir užsienyje

VEIKLA
– Būsto interjero koncepcijos sukūrimas
– Visi detalūs planavimo brėžiniai, pertvarų, santechnikos prietaisų išdėstymas, elektros prietaisų ir apšvietimo planavimas
– Spalvų schemos
– Apdailos medžiagų parinkimas
– Baldų projektavimas ir parinkimas
– Interjero akcentų parinkimas
– Lauko apželdinimo projektai
– Projektų vizualizacijos