Interjero dekoro elementų kolekcija

2016-07-03

Atmosfera – tai svarbiausias dalykas , ką siekia suteikti namams kiekvienas kuriantis interjerą žmogus. Kas tai, dviem žodžiais nenusakysi. Tačiau intuityviai mes visi žinom apie ką kalba – žiūrėdami naujų interjerų nuotraukas mes sakome: “O atrodo nieko įpatingo ten nėra, bet atmosfera nuostabi”. Arba atvirkščiai…

Šiandiena negaliu atsidžiaugti, kad ilgai mintyse tunojusią idėją pagaliau pavyko įgyvendinti. Aš, kartu su keramike Lina Jočyte pristatome namų dekoro elementų komplektus “Up Real”. Labai norisi tikėti, kad šie vienetiniai, nepakartojami, sujungę skirtingas struktūras į vieną visumą kūriniai suteiks Jūsų namams gyvenimo džiaugsmo, ką mes jaučiame kiekvieną sekundę turėdami galimybę kurti Jums. Kas gali būti svarbiau už gerą savijautą namuose, nesvarbu, kad už lango nešviečia saulė, bet atmosfera nuostabi.

 

Interjero detalių komplektas “Geometrinė progresija”.

Jis susideda iš porceliano ir ąžuolo medienos sukurto sietyno. Iš baltojo molio pagaminto stalinio šviestuvo , sieninio veidrodžio ir žvakidžių komplekto , 3 vazų merkiamoms gėlėms, 2 mažesnių ir 3 didelių vazonų. Keramiką papildo 3 pagalvėlių pasiūtų iš minkšto pliušo, kurio sudėtis: medvilnė, viskozė ir šilkas, kolekcija.

 

Interjero detalių komplektas “Spalvota muzika”.

Jis susideda iš keraminio stalinio šviestuvo ir sieninio veidrodžio. Stalinio dubens vaisiams, ar salotoms. 2 vazelių merkiamoms gėlėms. 1 didelio vazono ir 3 harmoningai suderintų spalvų pagalvėlių kolekcijos.

 

Interjero detalių komplektas “Smėlio kopa”.

Jis susideda iš balto molio sukurtų 2 stalinių šviestuvų ir sieninio veidrodžio. Stalo dubenėlių 3 dalių komplekto. 2 vazelių merkiamoms gėlėms ir 1 didelio vazono tinkamo laikyti terasoje lauke. Keramiką papildo 4 pagalvėlių pasiūtų iš dekoratyvaus medvilninio audinio kolekcija.

 

Interjero detalių komplektas “Šokolado blizgesys”.

Jis susideda iš nepakartojamos vario spalvos glazūruotų 2 vazonų gėlėms, 2 skulptūrinės formos stalinių šviestuvų ir sieninio veidrodžio. Trijų skirtingų atspalvių gaubtelių lubinis šviestuvas. Gilios kobalto mėlynumo spalvos vazos merkiamom gėlėms. 1 didelio vazono tinkamo laikyti terasoje lauke. Kolekciją papildo 2 pagalvėlės pasiūtos iš išskirtinio šilkinio pliušo audinio, kuriame susipynusios gilaus mėlio ir spindinčio vario spalvų gamos nepalieka abejingų.

Naujienas sekite Facebook: @Uprealdesign

Jeigu norėtumete įsigyti, skambinkite Linai Jočytei tel.: +370 628 53106 arba man tel.: +370 650 36288